وضعیت نامشخص حدادی/ ستاره فعلا تیم ندارد!

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، حامد حدادی ستاره بسکتبال ایران با وجود درخششی که در جام جهانی و جام باشگاه‌های آسیا داشت، هنوز وضعیت تیم آینده‌اش مشخص نشده است.

ماه قبل یکی از سایت‌های ایتالیایی بعد از جام جهانی از توافق حدادی و تیم سیچوآن چین که چند فصلی در آن بازی کرده است، خبر داد، اما این بازیکن آن را فقط در حد مذاکره خواند و بستن قرارداد را رد کرد.

مدتی پیش نیز خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه مهرام و پتروشیمی هم به دنبال جذب وی هستند که تاکنون اتفاقی در این زمینه نیفتاده و برخی معتقدند هیچ باشگاه ایرانی در حال حاضر نمی‌تواند رقم قرارداد او را تامین کند.

حدادی که این روزها در تهران تمرین می‌کند، فصل قبل نیز در رده باشگاهی چندان موفق نبود و مدت کوتاهی را در تیمی‌های چینی و لبنانی بازی کرد، اما برای فصل جاری که به المپیک ختم می‌شود، قطعا او هم نمی‌خواهد زمان را از دست بدهد.

لیگ‌های ایران و چین اوایل آبان ماه آغاز می‌شود و باید دید چه شرایطی برای این بازیکن ارزشمند که این روزها آمادگی بالایی هم دارد، پیش می‌آید؛ به چین می‌رود، در ایران می‌ماند یا کشور جدیدی را برای بازی انتخاب می‌کند.

منبع: فارس