رسول خطیبی: اولویت ما کسب 3 امتیاز است/ ماشین‌سازی را با سایر تیم‌ها مقایسه نکنید

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، رسول خطیبی سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر ذوب‌آهن اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمادگی کاملی برای این بازی داشته و تمریناتی خوبی را برگزار و از لحاظ روحی روانی و فنی آماده بازی با تیم ذوب‌آهن هستیم و اولویت اول ما بازی خوب و در کناب آنکسب 3 امتیاز بازی بوده و تلاش می کنیم در این بازی به پیروزی دست یابیم.

وی گفت: تیم ما شرایط خوبی داریم هم از لحاظ امتیازگیری و هم نحوه بازی و بازی‌هایی که واگذار کردیم، مستحق باخت نبودیم و اگر امتیازات این بازی‌های را می‌گرفتیم شرایط تیم بالاتر از وضعیت فعلی بود و 15، 16 امتیاز داشتیم.

خطیبی گفت:

از لحاظ شخصیت تیم به خودباوری رسیدیم و شخصیت تیم را پیدا کردیم و هیچ کس باور نمی‌کرد با این بازیکنان بتوانیم به موفقیت برسانیم و من رضایت کامل دارم. در بازی قبلی 7 بازیکن تیم ما برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی کردند و نباید تیم ما را با تیم های دیگر مقایسه کرد و باید بگویم کارهای بزرگی انجام داده و امتیازات خوبی را کسب کردیم.

سرمربی تیم ماشین سازی گفت:

ایراداتی داریم که با جذب بازیکن جدید برطرف خواهد شد و من از نتایج تیم و نحوه بازی تیم ماشین سازی راضی هستم.

خطیبی گفت:

هر تیمی ایرادی دارد از صدر جدول تا قعر جدول و ما هم ضعف‌هایی داریم و در موارد مشکلی داریم و با تمریناتی که انجام داده‌ایم و با توجه به در نظر گرفتن داشته‌هایمان، نتایج خوبی را کسب کردیم و انشاالله در نیم فصل دوم ضعف‌های تیم را برطرف می‌کنیم.

وی گفت:

من با هدف باشگاه جلو می‌روم و هر هدفی که باشگاه دارد سعی می کنیم آن را انجام دهیم و هر اتفاقی که می‌افتد که از طرف من و چه باشگاه به خاطر اهداف باشگاه بوده و تغییراتی که انجام گیرد با نظر طرفین بوده و ما با باشگاه کاملا هماهنگ بوده و تنها تیمی هستیم که تا امروز در این فصل هیچ حاشیه‌ای چه در برد، چه مساوی و باخت نداشتیم‌.

وی گفت:

در تیم ماشین‌سازی و باشگاه از مدیریت و هیات مدیره و کادر فنی و اجرایی و بازیکنان یکدلی و صمیمیت وجود دارد و در ماشین‌سازی صفا و صمیمیت حرف اول را می‌زند.

رسول خطیبی گفت:

هواداران همیشه از تیم ماشین‌سازی حمایت کردند و امیدوارم فردا تماشاگران به بازیکنان تیم انگیزه بدهند و از لحاظ امتیازی نزدیک تیم ذوب‌آهن هستیم و اگر بتوانیم 3 امتیاز بازی را بگیریم وضعیت تیم در جدول رده‌بندی بهبود بخشیده خواهد شد و من از هواداران می خواهم که فردا با حضور در ورزشگاه از تیم حمایت لازم را نمایند.