رایکا بابل از تلوزیون پخش زنده گرفت

مجوز پخش زنده تمامی دیدارهای خانگی باشگاه رایکا بابل گرفته شد.

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، تیم رایکا بابل که در هفته گذشته برابر سرخ‌پوشان پاکدشت یک بر یک مساوی کرد، در جدول رقابت‌های لیگ دسته یک با 13 امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.

این تیم که در آغاز تاسیس خود پس از دریافت امتیاز خونه به خونه بابل، به دنبال دریافت حق پخش زنده تلوزیونی بود، در نهایت با پیگیری‌های مسئولان باشگاه موفق شود مجوز پخش زنده تمامی دیدارهای خانگی خود را بگیرد.

اکبر پرهیزکار مدیرعامل باشگاه رایکا بابل در این رابطه گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، مجوز پخش زنده تمامی دیدارهای خانگی باشگاه رایکا بابل توسط سازمان صداوسیمای استان مازندران گرفته شد و هواداران رایکا در تمام کشور می‌توانند زین پس بازی‌های خانگی رایکا را از شبکه استانی طبرستان ببینند.

پرهیزکار افزود: پخش زنده مسابقات برای هواداران رایکا در سایر استان‌ها و شهرستان‌های مازندران است و ما از مردم بابل و شهرهای اطراف انتظار داریم تا در بازی‌های خانگی رایکا به ورزشگاه بیایند و تنها نماینده استان مازندران را حمایت کنند. قطعا هواداران سرمایه‌های اصلی باشگاه هستند و منتظرم تا در روز جمعه، ورزشگاه هفت تیر را پُر ببینیم و اصالت فوتبال بابل را به همگان نشان دهیم.