کارخانه : هواداران به شایعات توجه نکنند / در 3 ماه گذشته 3 بار مورد عمل جراحی قرار گرفتم

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: هواداران به شایعات توجه نکنند، چراکه عدم حضور در بازی روز گذشته به دلیل عمل جراحی‌ام بود.

به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه، مصطفی کارخانه درمورد عدم حضورش در دیدار هفته دهم تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل پیام خراسان و حرف‌و‌حدیث‌هایی که پیرامون این اتفاق رخ داده، اظهار داشت: هواداران به شایعات توجه نکنند. واقعیت این است که من روز گذشته یک بار دیگر مورد عمل جراحی قرار گرفتم و نتوانستم در کنار تیم باشم.

وی با بیان اینکه برای عمل جراحی به تهران آمدم، ادامه داد: من در 3 ماه گذشته 3 بار مورد عمل جراحی قرار گرفتم و این موضوع بسیار مرا اذیت کرد. متاسفانه نتوانستم به خوبی ریکاوری کنم و به همین دلیل مجبور شدم باز هم جراحی کنم. در حال حاضر حداقل 10 روز باید استراحت مطلق داشته باشم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: تعطیلی لیگ برای سلامتی شخص من بسیار مفید است و می‌توانم در آرامش استراحت کنم. خوشبختانه تیم هم در هفته دهم توانست از یک بازی سخت سربلند خارج شود. پیروزی مقابل پیام آن هم در مشهد و در حضور هواداران این تیم کار بسیار سختی است که خوشبختانه ما توانستیم به آن دست پیدا کنیم.

منبع: فارس